Telefon

698 468 886

Email

bok@szczepaniak-psychology.eu

Godziny przyjęć

Pon. – Piątek 8.00 do 22.00

Coaching

 

Wszyscy czasami stajemy przed wyzwaniami, które mogą wydawać się nam nie do pokonania.
Na szczęście wśród nas funkcjonują certyfikowani trenerzy życia, którzy są specjalnie przeszkoleni, aby pomagać osobom zagubionym i niepewnym wyboru swojej drogi życiowej.
Life coach pomoże Ci pokonywać trudności i rozwijać umiejętności niezbędne do rozkwitu i osiągnięcia postawionego celu.
Life coaching ma wiele zastosowań, od sportu i biznesu po relacje i motywację. Sesje life coachingu mogą być indywidualne lub grupowe, osobiście lub przez telefon, pocztą lub komunikatorami internetowymi.
Od co najmniej dekady life coaching stał się uznaną dyscypliną stosowaną przez wielu profesjonalistów nastawionych na osiąganie wyników.

Life Coach

Jeśli zdecydujesz, że coaching, a zwłaszcza life coaching może Ci pomóc, wybierz certyfikowanego i doświadczonego specjalistę, trenera rozwoju osobistego .
Doświadczony life coach zawsze służy pomocą w sprostaniu osobistym wyzwaniom i udoskonaleniu przydatnych umiejętności, takich jak uczciwość, szacunek i uczciwość. Life coach pracuje w takich obszarach jak: rozwiązywanie konfliktów, budowanie zaufania, wystąpienie publiczne, przywództwo, budowanie zespołu i medytację.
Korzystając z life coachingu powinniście pamiętać, że trener rozwoju osobistego zawsze ściśle przestrzega zasad kodeksu profesjonalizmu i poufności.
Wybierając trenera rozwoju osobistego pamiętaj zapytać w jakich obszarach się specjalizują.
Praca z trenerem życia może być potężnym katalizatorem pozytywnych zmian. Współpracujący z trenerem przede wszystkim nabierzesz pewności siebie. Dzięki specjalistycznym programom i ćwiczeniom podopieczni trenera uczą się przekraczać granice, odkrywać nowe możliwości i cieszyć się życiem. Ponadto trenerzy życia pomagają ustalić pozytywne wzorce. Na przykład poczucie spełnienia, które ludzie osiągają dzięki osiągnięciu celów, skłania ich do ustanawiania nowych, nieustannie napędzając je do przodu.
Daj się przekonać, że nigdy nie jest za późno, aby zacząć z pasją realizować swoje cele i dlaczego nie skontaktować się dzisiaj z trenerem życia?

Life coaching Warszawa

Jeśli mieszkasz w Warszawie i zastanawiasz się nad współpracą z trenerem rozwoju osobistego to zapraszam na konsultacje w Gabinecie na Muranowie.

 

life coaching

 

 

Rekomendowane teksty