Telefon

698 468 886

Email

bok@szczepaniak-psychology.eu

Godziny przyjęć

Pon. – Piątek 8.00 do 22.00

Psycholog online – kiedy warto poszukać pomocy u psychologa prowadzącego Poradnictwo Psychologiczne Online?

Poradnictwo Psychologiczne Online i Psycholog Online to jeden z najszybszych i najłatwiejszych sposobów na nawiązanie kontaktu ze wybranym dla siebie psychologiem lub psychoterapeutą. Ten rodzaj terapii pomoże Ci poczuć się lepiej z dowolnego miejsca, w którym w danej chwili się znajdujesz. Nie musisz tracić czasu na podróż do swojego psychologa.
Chociaż, wciąż można znaleźć wiele osób, które uważają, że psychologia online działa jak bariera między Tobą a Twoim terapeutą, to jednak powinieneś zaufać postępowi technologicznemu, który ma teraz miejsce i korzystać również z wizyt u psychologa online.
Terapie online są wystarczająco skuteczne, aby pomóc Ci w szybkim połączeniu się ze swoim psychologiem i skonsultowaniu z nim swojego problemu. Korzyści płynących z korzystania z konsultacji u psychologa online to przede wszystkim jeszcze większa poufność i swoboda w prowadzeniu rozmowy z psychologiem.

Poufność

Poufność jest główną zaletą poradnictwa psychologicznego online. U psychologa online masz jeszcze większe poczucie poufności niż w jego gabinecie stacjonarnym. Łącząc się z psychologiem za pomocą komunikatora (np. Skype), nie musisz się obawiać, że twoi przyjaciele lub rodzina zobaczą cię wchodzącego do gabinetu psychologa i dowiedzą się o twoich problemach natury psychicznej lub psychologicznej. Możesz zarezerwować wizyty w ramach poradnictwa psychologicznego online i zacząć czerpać z nich korzyści.

Swobodna rozmowa z psychologiem

Drugą korzyścią płynącą z psychologii online przez Skype (lub inny komunikator) jest możliwość prowadzenia jeszcze bardziej swobodnych rozmów ze swoim terapeutą. Prowadząc rozmowę online, poczujesz się wyjątkowo bezpiecznie i anonimowo. Możesz podzielić się wszystkimi swoimi uczuciami, problemami bezpośrednio z psychologiem z domu i bez obaw, że ktoś może cię usłyszeć.

Jeśli rozważasz skorzystanie z pomocy psychologa online i jeszcze nie jesteś zdecydowany, to w tym miejscu chcę ci zasugerować Gabinet Psychoterapii Psycholog Jolanta Szczepaniak, to dobre miejsce do skorzystania z poradnictwa psychologicznego online. Możesz po prostu zadzwonić do Gabinetu, aby zarezerwować spotkania online w dowolnym momencie, zgodnie z twoją wygodą, ale z uwzględnieniem terminarza Psychologa. Na co więc czekasz? Pobierz dane kontaktowe ze strony https://szczepaniak-psychology.eu i zrób ten pierwszy krok, jeśli masz taką potrzebę.

Konsultacje psychologiczne online

Konsultacje online u psychologa polecane są osobom, które mają problemy, ale nie mogą lub nie chcą skorzystać z konsultacji u psychologa w jego gabinecie stacjonarnym. Właśnie im polecamy psychologa online.
Z pomocy psychologa online warto skorzystać gdy:
– odczuwasz spadek nastroju, brak chęci do jakiejkolwiek aktywności i czujesz, że wszystko, co robisz, nie ma sensu,
– nie umiesz odnaleźć się w nowej sytuacji życiowej, np. po rozwodzie, po narodzinach dziecka lub w nowej pracy
– doświadczasz traumy spowodowanej traumatycznymi wydarzeniami z twojej przeszłości
– odczuwasz lęk
– cierpisz na napady paniki,
– przechodzisz trudny okres spowodowany śmiercią bliskiej osoby
– doświadczasz ciężkiej lub przewlekłej choroby
– masz problemy zawodowe i odczuwasz ciągły stres w pracy
– masz problemy w relacjach z innymi ludźmi
– utrata apetytu i problemy z odżywianiem,
Te i tym podobne trudności w życiu powinny nakłonić Cię do konsultacji z psychologiem, z pewnością może być to psycholog online.

Rekomendowane teksty