Psycholog online

 

Przyjmuje się, że nie ma lepszej formuły psychoterapii niż bezpośrednie spotkanie, ale w dobie internetu również psycholog online ma swoje miejsce w naszej rzeczywistości. Jednak dla wielu ludzi spotkanie z psychologiem face to face jest nieosiągalne. Powody są różne – ktoś przebywa za granicą, a chciałby o swoich trudnościach porozmawiać po polsku, z kolei ktoś inny nie ma na tyle śmiałości, by pójść osobiście do gabinetu.  Ktoś inny nie ma czasu w godzinach pracy gabinetów psychologicznych czy psychoterapeutycznych. Uważam, że należy myśleć o takich osobach i zapewnić im możliwie najlepszą opiekę psychologiczną, psychoterapeutyczną w innej formule, jaką niewątpliwie jest rozmowa ze specjalistą, online.
Jak wiadomo, w dzisiejszej dobie internetu, trzeba się rozwijać i iść do przodu. Dlatego wyszłam naprzeciw moim klientom i prowadzę również psychoterapię on line – przez komunikator Skype.
Serdecznie zapraszam. Jako psycholog online prowadzę psychoterapię indywidualną, psychoterapię par, psychoterapię rodzin, a także terapię uzależnień i przede wszystkim niosę pomoc w kryzysie.

Korzystając z komunikatorów internetowych (najczęściej Skype) prowadzę dla moich klientów terapię online. W ramach usług online oferuję ponadto konsultacje psychologiczne, psychoterapeutyczne oraz poszerzoną interwencję kryzysową.

Prowadzę też konsultacje przez telefon. Jeśli potrzebujesz konsultacji psychologa to
ZADZWOŃ 698 468 886

Psycholog online. Psycholog Jolanta Szczepaniak