Terapia par Warszawa

Psychoterapia par

 

Terapia par i Psychologia par to zagadnienia nieodłącznie związane ze sobą. Skuteczna psychoterapia par może być świadczona tylko gdy psychoterapeuta dogłębnie poznamy mechanizmy psychologii par.

Najczęściej na wspólną psychoterapię para decyduje się, gdy kryzys zaczyna pustoszyć jej życie. Bywa, że jest już kryzys jest w zaawansowanej fazie. W ramach gabinetu spotkałam się z nawet z dramatami życia we dwoje i jednego jestem pewna – w tej materii liczy się czas. Dlatego, jeżeli w Twoim związku “coś” nie funkcjonuje i nie stanowi to sytuacji przejściowej, to lepiej zająć się tym na poważnie teraz. Od razu. Bo ciężko odbudować dom, z którego zostały prawie wyłącznie zgliszcza…

Związek dwojga dorosłych ludzi to znacznie więcej niż wzloty i upadki. To przede wszystkim więź. Więź należy pielęgnować i rozwijać. Pozostawiona sama sobie może w dłuższej perspektywie obumrzeć. Kryzys albo widmo kryzysu stanowią niejednokrotnie potężny impuls do rozwoju. Sama decyzja o podjęciu próby ratowania związku stanowi manifest determinacji i szczerości intencji partnerów wobec siebie. Warto przyjrzeć się trapiącym Was problemom, zobaczyć skąd bierze się wzajemna niechęć czy apatia, a na końcu odkryć nowe pokłady czułości.

Skuteczna psychoterapia par

Psychoterapia par i terapia małżeństw daje możność poszukiwania i odkrywania źródeł swych sił a kryzys wykorzystać jako impuls do własnego dalszego rozwoju. Najlepiej podjąć decyzję na początku trudności lub jeszcze wcześniej by uniknąć, zminimalizować przeżywanie kryzysu.

Na psychoterapię par zapraszam pary przechodzące kryzys i doświadczające dużych trudności oraz pary poszukujące dróg dalszego rozwoju wzajemnych relacji i poszukujące sposobów na poprawą jakości wspólnego życia.

Obszary pomocy  w ramach terapii par

  •  trudności w nawiązywaniu relacji i w ich utrzymaniu
  • kryzys spowodowany zdradą partnera
  • konflikty w związkach
  • brak satysfakcji ze wspólnego życia z partnerem
  • kryzys wieku średniego

W trakcie spotkań psychoterapeutycznych poruszamy wszelkie tematy, które para uzna za istotne i obie osoby chcą w danym temacie rozmawiać, a terapeuta udziela wsparcia każdej ze stron.

Psychoterapia par Warszawa
Muranów, ul. Anielewicza 10
+48 698 468 886

 

Terapia par Warszawa – Zdrada – Psycholog Jolanta Szczepaniak w wywiadzie telewizyjnym porusza tak powszechne obecnie zjawisko zdrady partnera.

 

terapia par Warszawa

 

Psycholog Psychoterapeuta Jolanta Szczepaniak – spotkanie terapeutyczne dla pary w moim gabinecie w Warszawie na Muranowie.

psychologia par warszawa
Psychoterapia Par
5 (100%) 2 votes